• Borkonut Niş İş Merkezi B Blok Kat 6 / Samsun
  • 0(507)1808328
  • info@playmedya.net

Marka Danışmanlığı

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Borkonut Niş İş Merkezi B Blok Kat 6 / Samsun
  • 0(507)1808328
  • info@playmedya.net

E-BÜLTEN

Marka Danışmanlığı

Ürünleriniz son derece kaliteli ve hizmetleriniz çok başarılı, fakat bugüne kadar bunu sadece kısıtlı bir kitleye duyurabildiniz. Elinizde tuttuğunuz elmas ışıldasa dahi, kimse dönüp sizden yana bakmıyorsa tek bir eksiğiniz var: Markanız. Markalaşma süreci işletme için bir lüks değil aksine bir gerekliliktir ve tüm işletmeler için son derece zorlu bir süreçtir. Bu süreci iyi yönetmek işletmeleri hayallerine kavuştururken, süreci doğru yönetemeyenler ne yazık ki yok olmaya mahkumdur.

Fakat bu önemli adımları tek başınıza sırtlanmak zorunda değilsiniz. Play Medya Reklam Ajansı olarak markalaşma sürecinizin yol haritasını sizler için çiziyor, işletmenizin ruhuna uygun stratejiler geliştiriyoruz.

 

İsim fikirleri
Öncelikle müşterilerinizin sizlere nasıl sesleneceğine karar veriyoruz. İşletmenizin misyon ve vizyonuna uygun isim fikirlerini sizden aldığımız briefler ışığında geliştiriyoruz.

Slogan Fikirleri
İkinci adım olarak sizin onlara nasıl sesleneceğiniz konusunda sizlere bazı tüyolar veriyoruz. Kreatif slogan fikirleri oluşturarak işletmenizin sesini herkesin işiteceği bir yüksekliğe getiriyoruz.

Logo Tasarımı
Güzel işler yaptığınızı, kaliteli hizmet için çalıştığınızı biliyoruz. Her güzel işin altında bir imza olması gerektiğini sizlere hatırlatmak isteriz. Logo tasarımları ile işletmenizin imzasını sizler için çiziyoruz. Markalaşma süreci isim fikri, slogan önerileri ve logo tasarımı olmak üzere bu üç adımla başlasa da sunduğumuz tüm hizmetlerle markanıza değer katmayı hedefliyoruz

WhatsApp