• Borkonut Niş İş Merkezi B Blok Kat 6 / Samsun
  • 0(507)1808328
  • info@playmedya.net

Siz Hayal Edin Biz Yapalım ! Android Mobil Uygulama

 Siz Hayal Edin Biz Yapalım ! Android Mobil Uygulama

Siz Hayal Edin Biz Yapalım ! Android Mobil Uygulama

19 Haziran 2020, 11:096000

Gelişen teknoloji çapında akılı telefonlar yeri yatsınamaz bir yere sahip.

Mobil cihazların artan kullanım oranları firmaları akıllı cihazlar için üretilen özel aplikosyanlara yöneltiyor.

Play Medya Android programlama ile çözüm odaklı uygulamalara sahip olun!

Android Platformunun Özgürlüğü

Gelişimi ve kullanım oranları her geçen gün artan akıllı cihazların insanların kullanım alışkanlıkları arasındaki yerini arttırmaya devam ediyor. Mobil platformlar arasında popüler olan Android, mobil yazılım pazarında %60'lık kullanım oranı ile en çok tercih edilen mobil yazılımlar arasında yer alıyor.

Sizde gelişen ve yaygınlaşan bu mobil dünyada profesyonelce tasarlanmış uygulamalar ile yerinizi alın. Her cihaz için özel olarak optimize edilmiş özellikler, güncel teknolojiler kullanılarak ortaya çıkan android uygulama ve yazılım hizmeti ile satışlarınızı, gelirizini arttırken kullacılarınızda kalıcı bir yer edinin!

 

Uygulamanız Google Play Store'da!

Android platformunun güncel sürümlerine göre belirli sürelerle güncelleme desteği, isteğe ve markaya özel tasarım, güvenlik yönergelerine uygun, farklı modül sistemleri, kolay sosyal medya entegreleri, reklam yerleşim seçenekleri ile android uygulamanız hazır.

Android uygulama geliştirme hizmeti ile sizde Google Play Store'da bulanabilir olun ve etkileşim oranlarınızı arttırın. Her sektör ve hizmete yönelik android yazılım geliştirme ile Play Medya sizinle...

 

Android Uygulama Geliştirme İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek , android uygulama isteğiniz hakkında hakkında daha detaylı bilgi alırlar.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektör rakip araştırması ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız uygulama taslağı ile karşılıklı fikir-bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Yazılım Şeması : Sunum ile ortaya çıkan fikirler ile yazılımcı arkadaşlarımızın sunum doğrultusunda yaptıkları şema ile onay aşamasına getirirler.

Onay : Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.

Kodlama : Kodlanan android uygulaması gerekli testlerden geçirildikten sonra müşteri tarafından kontrol edilir ve tekrar müşteri onayına sunulur.

Teslim : Kodlanan android yazılımı müşteri onayı alındıktan sonra sistem gerekli alt yapı düzenlemeleri yapılarak müşteriye teslim edilir.

Sipariş Ver

Yorumlar

Yorum Yap

WhatsApp